درباره ما

تبلیغات صحیح ، قوی­ترین ابزار بازیابی است. در دنیای کنونی، افراد یا نهادهای تجاری ، تولید یا خدمات خود را به کمک پوسترهای تبلیغاتی دیجیتالی، یه صورت چاپّی و یا با سرعت بیشتر در فضای نامحدود مجازی، برای سطح گسترده­ای از مخاطبان  ارائه می­دهند. هر تبلیغ موفّقی، تنها نتیجة ایده ی خلّاقانه ی یک فرد نیست؛ بلکه تناسب پیام تبلیغی با  کالا یا خدمات، کنترل کیفیّت آن و  انتخاب فضا و مکان درست برای ارائه نیز دارای اهمیّت است و نیاز به دانش یک تیم تخصّصی دارد.

در این راستا مفتخریم تا برای اولین بار در ایران و جهان از مجموعة  طرح 8 رونمایی کنیم.

 

طرح 8 چیست؟

مجموعه ای بی نظیر از پوسترهای تبلیغاتی آماده (لایه باز) که توسط بهترین طراحان گرافیک ایران تولید شده است. کیفیت آثار موجود در وب سایت طرح 8 توسط کارشناسان متعددی تایید شده به طوری که در عرصه ی  بین المللی قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد و از بسیاری جهات منحصر بفرد است.

مجموعة طرح 8  با دارا بودن  اتاق فکر تخصّصی و ایده­ پردازی نوین ، طراحی خلّاق و  داشتن بروزترین ابزارهای گرافیکی، طیف گسترده­ای از خدمات گرافیکی را با کیفیّتی متفاوت ارائه می­دهد.

طرح­های  گرافیکی این تیم، قابلیّت چند پتانسیلی دارند. به این ترتیب که با دسترسی آزاد به  لایه­ های هر پوستر و  تغییر در آن، می­توان به پوستری منحصر بفردی دست پیدا کرد . مخاطب این توانایی را دارد که متن­ها، افکت­ها و اجزای فایل گرافیکی را ویرایش کند، از هر سمت خروجی، دریافت کند.  این نکته باعث می­شود، طرّاحان در سطوح مهارتی متفاوت، از یک پوستر بهره­ های مختلفی  ببرند؛ به طوری که با ویرایش اندک در لایه­ ها، ماهیّت پوستر را بارها  تغییر دهند.