درباره ما

تبلیغات صحیح، قوی­ترین ابزار بازیابی است. در دنیای کنونی، افراد یا نهادهای تجاری ، تولید یا خدمات خود را به کمک تبلیغات دیجیتال، به صورت چاپّی و یا با سرعت بیشتر در فضای نامحدود مجازی، برای سطح گسترده­ای از مخاطبان  ارائه می­دهند. هر تبلیغ موفّقی، تنها نتیجة ایده ی خلّاقانه ی یک فرد نیست؛ بلکه تناسب پیام تبلیغی با  کالا یا خدمات، کنترل کیفیّت آن و  انتخاب فضا و مکان درست برای ارائه نیز دارای اهمیّت است و نیاز به دانش یک تیم تخصّصی دارد.

در این راستا مفتخریم تا برای اولین بار در ایران و جهان از مجموعة  طرح ٨ رونمایی کنیم.

اعتبار طرح ٨ محدود به ارائه خدمات و تولیدات با کیفیّت نیست، بلکه از این بابت نیز که مخاطبان و مشتریان سایت، از طرّاحی تا اتمام کار، تجربه‌ای مطلوب و عملی در ارتباط با روند کار بدست می‌آورند. مدیران سایت نیز موظّف به ایجاد هماهنگی‌های مورد نیاز بین طرّاح و مشتری هستند تا در محیط مجازی امن، خدمات با بهترین کیفیّت عرضه شود.
شرکت‌های خدماتی و تولیدی، هزینه‌های فراوانی برای ساخت وب‌سایت، اپلیکیشن، تبلیغات محیطی و… متقبّل می‌شوند، امّا درصد محدودی از آن‌ها نتیجه دلخواه را به دست می‌آورند؛ شما در تیم حرفه‌ای طرح ٨ با انتخاب آثار طرّاحان خلّاق و به روز، با برترین طرّاحی‌های گرفیکی با استاندارد بین‌المللی آشنا می‌شوید و با صرف کمترین زمان و هزینه می‌توانید جزو آن درصد محدود از افراد موفّق در این عرصه باشید.

طرح ٨ چیست؟

مجموعه ای بی نظیر از پوسترهای تبلیغاتی آماده (لایه باز) که توسط بهترین طراحان گرافیک ایران تولید شده است. کیفیت آثار موجود در وب سایت طرح ٨ توسط کارشناسان متعددی تایید شده به طوری که در عرصه ی  بین المللی قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد و از بسیاری جهات منحصر بفرد است.

مجموعه طرح ٨ با دارا بودن اتاق فکر تخصّصی و ایده­ پردازی نوین، طراحی خلّاق و  داشتن بروزترین ابزارهای گرافیکی، طیف گسترده­ای از خدمات گرافیکی را با کیفیّتی متفاوت ارائه می­دهد.

طرح­های  گرافیکی این تیم، قابلیّت چند پتانسیلی دارند. به این ترتیب که با دسترسی آزاد به  لایه­ های هر پوستر و  تغییر در آن، می­توان به پوستری منحصر بفردی دست پیدا کرد . مخاطب این توانایی را دارد که متن­ها، افکت­ها و اجزای فایل گرافیکی را ویرایش کند، از هر سمت خروجی، دریافت کند.  این نکته باعث می­شود، طرّاحان در سطوح مهارتی متفاوت، از یک پوستر بهره­ های مختلفی  ببرند؛ به طوری که با ویرایش اندک در لایه­ ها، ماهیّت پوستر را بارها تغییر دهند.

سایت طرح ٨ با دقّت کارشناسان در جزئیات و استفاده از مدرن‌ترین شیوه‌های کاربردی طرّاحی، شما را به آن‌چه که در ذهن دارید می‌رسانَد و پس از مشاوره با کارشناسان برای شما، به طور اختصاصی طرّاحی انجام خواهد داد.
ما مشتاق هسنیم، در کنار شما، صنعت دیجیتال طرح ٨ را به جهانیان بشناسانیم.