نمایشگاه چاپ و بسته ­بندی در تهران

تیم «طرح هشتم» در نمایشگاه چاپ و بسته بندی، آذرماه سال 1397 در محّل دائمی  نمایشگاه­های  بین­ المللی حضور یافت.  این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر با همکاری اتّحادیه­ های کلیشه و لیتوگراف، چاپخانه­ داران صحّاف تهران، صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق ، اجرا شد. این نمایشگاه  با حضور  فعّالان برتر در  عرصة چاپ و بسته ­بندی انجام گرفت و محصولات و توانمندی­های خود را در این حوزه ارائه نمودند.

امروز صنعت چاپ، بسیار گسترده است. زیرا علاوه بر مجّلات، کتاب­ها و روزنامه­ ها، شامل چاپ­هایی هم­چون سررسید اختصاصی، چاپ پاکت­ نامه، چاپ تراکت، کتابچة راهنما، چاپ بر ظروف و پارچه و  غیره  را نیز  شامل می­شود.  پس این صنعت، با این طیف متنوّع،  تخصّص ، مهارت و تکنولوژی جدیدی را می­طلبد.

هم­چنین  از آن­جا که بسته­ بندی به عنوان ابزاری مهم در عرصة رقابت و تبلیغ است،  تأثیر فراوانی بر  ایجاد درآمد و افزایش صادرات دارد. بسته ­بندی­های متنوّع، باکیفیّت در جذب مخاطب دارای اهمیّت است. هم­چنین، بکارگیری از تکنولوژی­های به روز و طرّاحی و  چاپ مدرن یک شاخصة ارزشمند برای شرکت­های این صنعت  محسوب می­شود.

هرچند «طرح هشتم » اکنون به صورت تخصصی در زمینة پوستر گراقیکی با کیفیّت بی­نظیر فعّالیّت دارد، امّا حضور در چنین  نمایشگاه­ های بین­المللی، نشان­ دهندة  کیفیّت مطلوب و فناوری به روز ِ این مجموعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *